Translate

İzleyicilere siz de katılın!...

Sayfalar

23 Mart 2014 Pazar

Twitter'a Sorunsuz Girme


Tor Browser Bundle ile DNS engelini aşın!


Tor Browser Bundle ile engelleri aşın!

internet,yasak,sansür,aşma,Tor,Browser Bundle,indir,download,ücretsiz,DNS,VPNDNS değişikliği işe yaramıyor, VPN'le de uğraşmak istemiyorsunuz... Çözüm Tor Browser Bundle'da!

İnternet yasaklarını aşmanın birçok yolu var. Bazı durumlarda kullandığınız DNS sunucusunu değiştirmek yeterli olurken, bazı durumlarda daha zahmetli bir iş olan VPN hizmetlerine üye olmanız gerekebiliyor.

DNS adresi değiştirmenin yeterli olmadığı durumlarda imdadınıza yetişecek bir başka çözüm ise Tor Browser Bundle'dan faydalanmak. Taşınabilir yapıdaki yazılım, Firefox'u temel alıyor ve sizi bu web tarayıcısıyla kendi özel ağı üzerinden, anonim olarak internete bağlıyor. TorBrowser'ı yükleyip kullanmaya başlamak için şu adımları izlemeniz yeterli.

1. Tor Browser'ı buradan (veya aşağıdaki bu alternatif bağlantılardan) indirin.

2. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve kurulumu tamamlayın. Kurulum için Türkçe'yi seçmeniz mümkün, ancak program İngilizce.

3. Programı çalıştırmak için kurduğunuz dizini açıp Start Tor Broswer dosyasına çift tıklayın.

4. Açılan pencerede Connect düğmesine basın.

5. Program, gerekli bağlantıları kurduktan sonra açılacak ve ekrana TorBrowser penceresi gelecek.
İndirin: Tor Browser (Alternatif bağlantı 1, alternatif bağlantı 2, alternatif bağlantı 3)

Twitter Retweet ilginç içerik - Twitter Aforizmaları Twitter Gündemi Twitter'a girmek için ,Twitter'a girmek ..Twitter Engelini Kaldırma / Twittera Sorunsuz Girme ....