Translate

İzleyicilere siz de katılın!...

Sayfalar

28 Kasım 2014 Cuma

Twitter'ın 2015 yenilikleri / Twitter 2015 yeni uygulamalar


Twitter 2015'de Kullanıcılara Yeni Özellikler Sunacak

Bu yıl sonu itibariyle Twitter, tüm kullanıcıları için yepyeni özelliklerini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

twitter 2015Twitter, 2015'in ilk yarısında dahili video özellikleri sunarak Vine'ın altı saniye hizmetini tamamlama yoluna gidecek gibi gözüküyor.
Twitter'ın ürün müdürlerinden Kevin Weil "Kısa döngülü Vine videolarının yanı sıra, daha uzun videolarla dünyanızda neler olduğunu daha iyi paylaşırken eğleneceğinizi düşünüyoruz" yazısı ile bir blog açıklamasında bulundu. Ancak Twitter, bu yeni video stratejisinde kullanlacak olan videoların zaman sınırı olup olmayacağı ve reklamların durumu gibi detayları açıklamadı.
Twitter dünya çapında 284 milyon kullanıcı ile yıl bazında yüzde 23'lük bir büyüme göstermiş
durumda ve büyümeye devam ediyor. Ancak bütün bu büyümeye rağmen, Twitter halen rakibi Facebook'un sadece 5'te 1'i büyüklüğünde. Bu arada Facebook da kendi video özelliğini geliştirmekte ve YouTube benzeri bazı özellikleri sayfalarına eklemiş durumda.
Twitter'ın açıkladığı ve geliştirilmekte olan diğer özellikler ise, kullanıcılar hizmete bağlı değilken gelen ilgili tweet'leri vurgulayan bir çeşit "siz yokken" özelliği ve direkt mesajlar ile kamuya açık bir Twitter konuşması yapabilmek...

Twitter Retweet ilginç içerik - Twitter Aforizmaları Twitter Gündemi