Translate

İzleyicilere siz de katılın!...

Sayfalar

24 Ağustos 2015 Pazartesi

Google Twitter arama özelliği eklendi.

Twitter, Google Masaüstü Arama Motorunda!

Artık Twitter için arattığınız herhangi bir tweet ya da benzeri içerik, direkt olarak Google arama motoru masaüstü versiyonunda da çıkacak. Aynı destek bir süredir mobil platformlardaydı.

Twitter, Google Masaüstü Arama Motorunda!
Google her ne kadar Android adlı mobil platformu ile dünya çapında büyükbir başarı yakalamış olsa da, asıl çıkış noktası olan arama motoruyla gelişmeye devam ediyor. Şimdiye kadar sadece Google arama motorumobil sürümlerinde
karşımıza çıkan bir özellik, artık masaüstü sistemlerdeki Google'da da aktif hale geldi. İşin merkezinde ise ünlü sosyal medya mecrası Twitter bulunuyor.
Bundan yakın zaman  önce Google mobil arama motorunu kullanan akıllı cihaz sahipleri, Twitter ile ilgili içeriklere direkt olarak ulaşmaya başlamışlardı. Mobil Google ile birlikte kullanıcılar isterlerse belli bir tweet'i hedefalabiliyor, ya da onunla bağlantılı çok sayıda içeriği istedikleri şekilde araya biliyorlardı.

Twitter'da Şarkı Virüsüne Dikkat!

Google Twitter işbirliği sayesinde masaüstü sistem kullanıcıları da Twitter'a ait içerikleri ilgili arama motoru üzerinden "daha detaylı" şekilde arayıp bulabilecek.

Twitter kullanıcılarının doğrudan para kazanacağı dünyanın ilk ve tek platformu

Şayet belli bir tweet'i arıyorsanız direkt olarak ona ve bağlantılı tweet'lereulaşacaksınız. Eğer genel bir arama yapacaksanız da (örneğin Android telefon), masaüstü Google size bununla ilgili tüm tweet dökümanlarınıdetaylıca sunacak. Yani ilk olarak Android ile ilgili en önemli Twitter sayfasına, hemen ardından da diğer bağıntılı içeriylere
gideceksiniz.

:: Sosyal Medyanın Mobile Evrimi

Bahsini ettiğimiz Google Twitter arama özelliğinin bugün itibariyle aktif olduğu duyuruldu.

Twitter Retweet ilginç içerik - Twitter Aforizmaları Twitter Gündemi