Translate

İzleyicilere siz de katılın!...

Sayfalar

21 Kasım 2015 Cumartesi

Twitter Üzerinden Yazılım Mühendisi Aranıyor!:.

Elon Musk Twitter Üzerinden Yazılım Mühendisi Arıyor

Tesla Motors’un CEO’su olan Elon Musk, Kendi Twitter hesabından mühendislerin aradıkları ve onlarla çalışmak isteyenlerin Twitter üzerinde iletişime geçebileceklerini açıkladı.


Elon Musk Twitter Üzerinden Yazılım Mühendisi Arıyor
Dünyanın en saygın, En prestijli şirketleri işin arasında yer alan SpaceX ve Tesla Motoros gibi
şirketlerinin CEO’luk görevinde bulunan Elon Musk, İlginç davranışlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Tesla Motors’un ürettiği otomatik olarak pilot sistemi üzerinde yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelmiş olan Elon Musk, Bu sefer de otomatik olarak pilot özelliğini geliştirmek amacıyla mühendisler aradıklarını belirttiğini bir iş ilanıyla gündeme gelmeye başladı. Ünlü iş adımı bu ilanı herkese açık olan kendi Twitter hesabı üzerinden verdiği açıklamayla yazılımcı aradığını duyurdu.
Yaklaşık olarak 3 milyon takipçisi bulunan Elon Musk, Attığı tweetlerle otomatik pilot sistemini geliştirmeye çalıştırdıklarını da dile getirdi. Bu kon ile ilgili olarak üç farklı tweet atan Elon Musk, Aramış oldukları mühendislerle otomobil sistemi deneyimi aramadıklarını ve yazılım mühendislerinin da üst düzeyde yazılım yeteneğine sahip olması gerektiğini açıkladı.

Twitter Retweet ilginç içerik - Twitter Aforizmaları Twitter Gündemi